Occasion Lamborghini Gallardo 2008

Lift - Carbon seats - Extended Carbon pack - Full options - Full history - 29k km
€ 157.950,-
Marge

Lamborghini Gallardo 5.0 V10 Superleggera

  • Bouwjaar 2008
  • Kleur Grigio Telesto
  • Kilometerstand 29.593 km
  • Transmissie Automaat
  • Cylinder inhoud 4.961
  • PK 532
  • Front Lift
  • Carbon pakket
  • Historie aanwezig
Stel je vraag >

Lamborghini Gallardo Grigio Telesto 5.0 V10 Superleggera 2008

Een unieke Lamborghini Gallardo Superleggera in topstaat, uitgerust met de atmosferische 5.0 V10 die 531 pk levert. Deze Superleggera combineert pure prestaties met een uitgesproken lichtgewicht karakter en is uitgevoerd in een zeer smaakvolle en sportieve configuratie. Bovendien is dit exemplaar bijzonder zeldzaam: één van de slechts 618 ooit geproduceerde Gallardo Superleggera wereldwijd, en circa één van de 400 exemplaren geleverd voor Europa.

Exterieur:
Deze Lamborghini Gallardo Superleggera is uitgevoerd in de exclusieve kleur Grigio Telesto. Het exterieur is voorzien van het carbon exterieur pakket met onder andere een hoge carbon achterspoiler, carbon sideskirts, een carbon diffuser en een carbon motorkap. De achteruitrijcamera is bovendien geïntegreerd in de carbon achterspoiler. De originele Speedline Lamborghini Superleggera velgen maken het sportieve en lichtgewicht karakter compleet.

Interieur:
Het interieur is uitgevoerd in een combinatie van Alcantara en het uitgebreide carbon interieur pakket. De carbon kuipstoelen benadrukken het pure Superleggera-karakter, terwijl de afwerking volledig in lijn ligt met de sportieve en exclusieve uitstraling van het model.

Techniek:
Onder de motorkap ligt de atmosferische 5.0-liter V10 met 531 pk, gekoppeld aan een automatische transmissie. Daarnaast is de auto uitgerust met een lift-systeem op de vooras, wat extra gebruiksgemak biedt bij verkeersdrempels en hellingen. Dankzij het uitgebreide gebruik van carbon en gewichtsbesparende maatregelen is de Superleggera circa 100 kilogram lichter dan de standaard Gallardo. Een compromisloze rijdersauto met indrukwekkende prestaties en een rauw karakter.

Historie:
Deze Lamborghini werd in 2008 nieuw geleverd in Duitsland door Tamsen GmbH aan zijn eerste eigenaar en heeft in totaal drie Duitse eigenaren gehad. Van 2015 tot 2023 was de auto in bezit van een verzamelaar die het voertuig intern door Lamborghini Chemnitz heeft laten onderhouden. De auto is dealer onderhouden en de volledige historie is aanwezig. Inclusief de originele Alcantara boordmap met instructieboek en serviceboek, alle sleutels, de originele indoor autohoes en een complete toolkit. Dankzij deze transparante eigendomsgeschiedenis verkeert de auto in uitstekende staat, zowel technisch als optisch.

De onderhoudshistorie:
0 km – Aflevercontrole op 30-07-2008 door Lamborghini Tamsen GmbH
11.713 km – Service op 08-10-2009 door Lamborghini Tamsen GmbH
20.769 km – Service op 27-07-2011 door Lamborghini Chemnitz
22.889 km – Service op 02-12-2015 door Lamborghini Chemnitz
Service tussen 2016 – 2023 intern door Lamborghini Chemnitz
28.818 km – Service op 07-06-2024 door Lamborghini Köln

Opties af fabriek:
PZ3 – Lifting System (Sistema di sollevamento asse anteriore)
5J2 / 5J6 – Fixed High Rear Wing in Carbon Fiber (Ala posteriore fissa in carbonio)
PNA – Navigation System (Sistema di Navigazione)
7A2 – CD Changer (Caricatore CD)
KA2 / PL1 – Rear View Camera (Telecamera Posteriore)
7AL – Anti-theft System (Sistema Antifurto)
5MK – Carbon Fiber Interior Inlays (Pacchetto Interni in Carbonio)
Q1D / Q4P – Carbon Sports front seats / Bucket seats (Sedili Sportivi in Carbonio)

Merk
Lamborghini
Model
Gallardo
Type
5.0 V10 Superleggera
Bouwjaar
2008
Brandstof
Benzine
Kleur
Grigio Telesto
Deuren
2
Aantal zitplaatsen
2
Transmission
Automaat
Cilinders
10
Kilometerstand
29.593 km
Carrosserie
Coupé
Massa
1.330 kg
Verbruik Stad
24,80L/100 km
Verbruik snelweg'
12,40L/100 km
Gemiddeld verbruik
17,00L/100 km
Wegenbelasting Kwartaal Minimaal
€ 0,-
Wegenbelasting Kwartaal Maximaal
€ 0,-
  • Specialist sinds 1959
  • Wereldwijde levering
  • Inruil mogelijk

Wil je meer informatie over dit voertuig?

Wij helpen je graag verder. Neem contact op of maak een afspraak

Patrick Albers

Verkoop / oldtimer specialist

Verkoper Albers Sportscars